Série 3 – Modely rakouských, slovenských a českých drah H0e

SérieModely

Limited Edition Nr.3 přináší pestrou směsici vozů rakouských, slovenských a českých drah.

Konkrétně se jedná o úzkorozchodnou dráhu Ybbstal Bahn, Čiernohronskou železnici (ČHŽ) a dvojici modelů Jindřichohradeckých místních drah (JHMD).

Modely v sérii

ÖBB – Ybbstal Bar

Kat. číslo: 2340

Cena: 109

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: Ybbstalbahn – rakouská úzkokolejná železnice, sledující údolí řeky Ybbs. V posledních letech zde byl částečně zachován pouze turistický provoz. V atraktivním zbarvení s výmluvným logem nabízíme model barového vozu se záclonkami.

ÖBB – Schafkäs Express

Kat. číslo: 2341

Cena: 109

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: O zachování dráhy Ybbstalbahn usilovalo několik spolků a řada nadšenců. Nějaký čas byly turistické vlaky provozovány v části původní tratě jako „Schafkäs Express“. Z této epochy nabízíme model služebního vozu, určený pro přepravu jízdních kol.

JHMD – Nákladní vůz pro přepravu jízdních kol

Kat. číslo: 2338

Cena: 109

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: Pro přepravu jízdních kol je určen také dvounápravový nákladní vůz JHMD, opatřený retro nátěrem a popisem Rakouských drah. Model je na vratech doplněn cedulkou „cyklisté vítáni“, na plošině vozu odstaveno jízdní kolo (v několika barevných verzích).

JHMD – Retro vůz 3. třídy

Kat. číslo: 2339

Cena: 109

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: Retro soupravy ČSD nostalgických vlaků JHMD oživuje i tento model osobního vozu 3. třídy. Interiér vozu i otevřená plošina jsou doplněny řadou stojících a sedících figurek, barevně jsou zvýrazněny dřevěné podlahy plošin a nástupní schůdky.

ČHŽ – Lesná pošta Čiernohronské lesní železnice

Kat. číslo: 2337

Cena: 109

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: Originální model Lesní pošty vychází svým zbarvením a popisy přesně ze své předlohy. Certifikát je uschován v zapečetěné obálce, na které naleznete i pořadové číslo modelu.

ČHŽ Osobní vůz Bax/u4 s bufetovým oddílem

Kat. číslo: 2342

Cena: 119

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: Model má zcela nový interiér, stěny jsou zevnitř opatřeny krémovou barvou. Doplněny jsou jak lavice se stoly, tak jednotlivé stolky a židle v barové části. Nechybí ani nápojový automat, znázorněn je i rozšířený boční vstup opatřeny mříží a schůdky.

ČHŽ osobní vůz Bax/u3

Kat. číslo: 2343

Cena: 119

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: Původní maďarské vozy jsou provozovány bez oken jako vyhlídkové. Bez zasklených oken byly vyrobeny i modely těchto vozů (zasklené je pouze okno od WC). Opatřené jsou autentickým nátěrem a potiskem, včetně dolepené kovové směrové cedule.

Modely zakoupíte

Gepard Model spol.s r.o.
Nám. SNP 87/8, 960 01 Zvolen, Slovensko
email: gepardmodel@nextra.sk
tel.: 00421 455320943