Série 1 – Osobní vozy H0e

SérieModely

Dvounápravové osobní vozy H0e

Tři dvojice osobních vozů společností PLŽ, JHMD a NÖVOG pro oživení vašich kolejišť.

Modely jsou dodávány v atraktivním provedení a s řadou nových detailů a doplňků.

Modely v sérii

PLŽ – Osobní vůz Bi/u5 Povážské lesní železnice

Kat. číslo: 2301

Cena: 109

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: Provoz na Povážské lesní železnici (PLŽ) byl zrušen v roce 1972. V roce 2002 byla část kolejí, lokomotiv a vozidel přestěhována z Liptovského Hrádku do Muzea Liptovské dědiny v Pribilině, kde na krátkém úseku funguje turistický provoz. Dodáváno s magnetkou Lesného závodu.

PLŽ – Pomocný vůz PV1 Povážské lesní železnice

Kat. číslo: 2302

Cena: 109

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: Pracovní vůz PLŽ je opatřen novým nátěrem, pozměněným interiérem i potiskem originální cedule původního lesního závodu. Součástí modelu je též kovový žebřík uchycený v závěsech. Dodáváno s magnetkou Lesného závodu.

JHMD – Bufetový vůz

Kat. číslo: 2303

Cena: 109

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: Originální model bufetového vozy Jindřichohradeckých místních drah (JHMD) s novým interiérem, barem, barovými stolky, láhvemi a číšníkem láká k návštěvě. Opravdová lahůdka pro všechny sběratele! Dodáváno s magnetkou Bufetového vozu.

JHMD – Osobní vůz - prodej suvenýrů

Kat. číslo: 2304

Cena: 109

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: Jeden z vozů JHMD fungoval před lety na nádraží v Jindřichově Hradci jako prodejna jízdenek a suvenýrů. V nové podobě ožívá díky tomuto modelu. Ten nabízí pozměněný interiér a originální potisk. Dodáváno s magnetkou Bufetového vozu.

NÖVOG – Osobní vůz se zasněženou střechou

Kat. číslo: 2305

Cena: 109

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: Model vozu turistického vlaku se zasněženou střechou a rampouchy. Na zadní plošině figurka lyžaře, která je dodávána v několika barevných verzích. Na model jsou dosazeny kovové tabulky s inventárním číslem. Dodáváno s magnetkou směrové cedule a sáčkem se sněhem.

NÖVOG – Osobní vůz Comfort Class

Kat. číslo: 2306

Cena: 109

Velikost: H0e

Kusů: 12

Popis modelu: Provoz osobních vlaků na Mariazellerbahn převzala v roce 2010 od ÖBB společnost NÖVOG. Vozy turistických vlaků jsou opatřeny hnědým nátěrem a výrazným logem. Podobně jako ve skutečnosti, má i model třídy Comfort Class modré sedačky v interiéru. Dodáváno s magnetkou směrové cedule.

Modely zakoupíte

Gepard Model spol.s r.o.
Nám. SNP 87/8, 960 01 Zvolen, Slovensko
email: gepardmodel@nextra.sk
tel.: 00421 455320943